Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Буковинці вшанували пам’ять 6 мільйонів загиблих євреїв

27 січня 2016 року у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту представники влади Буковини разом з головними рабинами Чернівецької області Ноахом Кофманським та Менахемом Ґліценштейном, директором благодійного фонду «Хэсэд-Шушана» Леонідом Фуксом та єврейської громади Чернівців вшанували пам’ять 6 мільйонів загиблих євреїв. Про це повідомляють у прес-центрі Чернівецької обласної ради.

- Буковина завжди славилася своєю толерантністю, але ці жахливі події свого часу не оминули і її. Низько схиляю голову в пам’ять про усіх невинно убієнних синів та доньок єврейського народу. Вірю, що пам’ять про цей жахливий злочин проти людства житиме вічно у серцях людей незалежно від їх національності, щоб подібне не повторилося ніколи більше!, – відзначив керівник представницької влади регіону Іван Мунтян, звертаючись до учасників жалобного зібрання.

Джерело: http://vidido.ua

Men's Adidas EQT Support ADV 'Black Camo' [BB2792]

рубрика: