Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Єрусалима

Київ сьогодні зацікавлений використати досвід Єрусалима у залученні високих технологій і втіленні технологічних проектів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в Ізраїлі під час зустрічі з мером Єрусалима Ніром Баркатом.

«Ми вже почали у Києві запроваджувати систему управління містом «розумне місто». З цією технологією я ознайомлювався, зокрема, і в Ізраїлі, коли був тут півтора роки тому. Тепер нам цікавий і ваш досвід у залученні hi-tech компаній та створенні умов для їх успішної роботи», – підкреслив мер Києва.

Нір Баркат зазначив, що Єрусалим минулого року став одним з найпривабливіших міст світу у залученні компаній, що спеціалізуються на розвитку високих технологій. Бо держава створила для таких компаній сприятливі умови для роботи, зокрема, в оподаткуванні.

«Ми сфокусувалися на залученні hi-tech компаній і розвитку таких проектів, а також на культурі. Сьогодні це у нас працює дуже успішно», – сказав мер Єрусалима.

Віталій Кличко запросив Ніра Барката відвідати з візитом Київ.

Джерело: Київська міська державна адміністрація

CD7001-300 Nike W Air VaporMax 2019 CPFM Cactus Plant Flea Market