Интервью, выступления

Иосиф Зисельс: «История Бабьего Яра не исчерпывается Холокостом, а история Холокоста не исчерпывается Бабьим Яром»

Бабий Яр. Место, где за два года немецкой оккупации было расстреляно более 100 000 человек. Урочище, ставшее одним из наиболее громких символов Холокоста на территории бывшего СССР. И так не занявшее подобающее место в украинской коллективной памяти. 

«Для того, щоб спортсмен виступив добре на змаганнях, він постійно тренується та розминається. От ми зараз розминаємося» - Йосиф Зісельс про протестні акції

Ми не можемо капітулювати. Я навіть у страшному кошмарі цього не бачу. Унас є 5 млн людей - а,можливо, уже більше, бо пройшло 6 років - які ніколи не здадуться. 

"Якщо перетнуть червоні лінії - буде новий Майдан": Йосиф Зісельс про "Нормандську зустріч"

ЙосиФ Зісельс дав інтерв'ю на 5 каналі.

Йосиф Зісельс - Щоб працювати у політиці, сьогодні молоді потрібно вчитися в театральному училищі

Йосиф Зісельс виступив на 5 каналі. Темою дискусії було питання "Чи державу перетворюють на 95 Квартал?".

Йосиф Зісельс – Це завдання для істориків: зрозуміти всі деталі трагедії Бабиного Яру

"Що ми маємо робити, коли приходимо сюди? Ми не відповідальні за те, що тоді сталося, нас не було тоді. Можливо, в уяві ми хотіли з'явитися перед тим, попередити євреїв, що їх чекає. А чому їх не попередили? Бабин Яр був не першим розстілом. Я був у Пшемишлі, де вже в 39-му році нацисти вбивали...

18 октября Иосиф Зисельс выступил на АТР и прокомментировал решение о разведении войск в Донбассе, Минские договоренности и угрозу со стороны России

Иосиф Зисельс и Максим Музыка выступили в программе PRIME на канале АТР. в гостях у Айдера Муждабаева.

Йосиф Зісельс – Росія має зовсім іншу офіційну пам’ять, аніж Україна. Війна – це також війна пам’яті

Не майдани змінюють суспільство. Це змінене суспільство породжує майдани. 

Йосиф Зісельс. Я брав участь у боротьбі за Україну

Тоді це мало хто вважав правильним, бо це був протест проти існуючого стану, домінуючої ідеології, совєцького уряду, дій КДБ.

Йосиф Зісельс – У моїй картотеці були 84 політв'язні

Української мови батьки не знали. Спілкувалися російською. Знали ідиш, батько – ще й іврит. Коли хотіли від нас, дітей, щось приховати, говорили єврейською.

Заява співпрезидента Асоціації єврейських організацій та громад України (ВААД) Андрія Адамовського

Багато років не вщухають суперечки навколо «Бабиного Яру», але важливо одне – усі сторони єдині в розумінні, що давно час увічнити пам’ять про всіх жертв трагедії. Розповісти про причини трагедії. Зробити усе можливе, аби подібне більше ніколи не повторилося.

Йосиф Зісельс – Влада не повинна обманювати себе і нас. Виступ на Майдані Незалежності 6 жовтня 2019 р.

Сьогоднішнє віче – це прямий вектор до того, що влада не помічає помилок. І влада не повинна обманювати себе і нас.

Йосиф Зісельс. Для мене дуже важлива ціна за такий обмін полоненими. Інтерв’ю UA Буковина

Інтерв'ю під час 10-го Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Czernowitz". 

Проект Черновицкого мемориального музейного центра был представлен Иосифом Зисельсом на конференции в Черновцах

На изображении может находиться: небо и на улице

В Черновцах, проходит историческая Конференция, посвященная истории и особенностям Холокоста на Буковине. В рамках Конференции с презентацией проекта Черновицкого мемориального музейного центра (Музея Холокоста) буковинских евреев выступил исполнительный сопрезидент Ваада Украины Иосиф Зисельс.

Это был явно декларативный, но все-таки позитивный визит – Иосиф Зисельс в эфире Украинского радио

25 августа 2019 года глава Ассоциации еврейских организаций и общин Украины (Ваад) Иосиф Зисельс в эфире Украинского Радио дал развернутый комментарий по итогам визита премьер-министра Израиля Б. Нетаниягу в Украину.

 

Й. Зісельс: Нетаніягу намагається позиціонувати себе як нейтральна постать до України та Росії, але це неможливо

Двадцять років можна вважати історичним терміном. Дуже дивно, що країни, які потенційно можуть бути ближчими, обмінюються візитами раз у двадцять років. Це говорить про те, що є щось, що заважає більш щільним стосункам.

Симпозиум, раскрывающий сложные вопросы массового насилия, в том числе, в украинско-еврейских отношениях, проходит во Львове

20–21 июня 2019 г. во Львове состоялся симпозиум «Долгая тень массового насилия: пример Украины, 1918-2019», основной темой которого стал вопрос о насилии по отношению к евреям в ХХ – начале XXI века на территории Украины.

Иосиф Зисельс выступил на ХІІ Экуменической неделе

21 мая 2019 года прошла ХІІ Экуменическая неделя, организованная в КНУ имени Тараса Шевченко в рамках Всеукраинского общественного форума. В ходе дискуссии «Ответственность VS популизм» выступил сопрезидент Ваада Украины Иосиф Зисельс.

Иосиф Зисельс дал интервью для украинского телевизионного канала Канады «Контакт - ТВ», а также встретился с президентом Всемирного конгресса украинцев Павлом Гродом

16 мая Иосиф Зисельс дал интервью Журналистка Юрию Клюфасу для украинского телевизионного канала Канады «Контакт - ТВ».

Иосиф Зисельс выступит 29 апреля на чикагском радио “Народная волна”

Понедельник, 29 апреля, чикагское радио “Народная волна”. Иосиф Зисельс поговорит о прошедших выборах в Украине. 

Невже Ви вважаєте, що люди голосують раціонально? — Йосиф Зісельс поговорив у студії Радіо НБ про Зеленського та Порошенка

Що можна чекати від Зеленського чи Порошенка в разі перемоги, чи Коломойський активний представник єврейської громади та чому Гриценко набрав так мало голосів? Розбираємося з Йосифом Зісельсом — дисидентом, членом Української Гельсинської групи, головою Асоціації єврейських громадських організацій та громад України у програмі "Печерські пагорби".

Страницы

Subscribe to RSS - Интервью, выступления