Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Видео лекций по ссылке

Магістерська програма «Юдаїка» 

в межах спеціальності «Історія та археологія» НаУКМА

запрошує

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ он-лайн –
20 липня 19-00

реєстрація за посиланням

 
 

Міні-курс Бера Котлермана «Шолом-Алейхем і політика Російської імперії: від Російсько-японської війни до Справи Бейліса» пройде у Києві

Магістерська програма з юдаїки в НаУКМА, Єврейський університет у Єрусалимі, Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні та Українська асоціація юдаїки проводять міні-курс Бера Котлермана «Шолом-Алейхем і політика Російської імперії: від Російсько-японської війни до Справи Бейліса».

Серію лекцій ґрунтовано на низці творів класика їдишомовної літератури Шолом-Алейхема, темою яких були дві драматичні події життя євреїв Російської імперії початку ХХ ст.: російсько-японська війна 1904–1905 і Справа Бейліса 1911–1913 рр. Під час першої з цих подій десятки тисяч євреїв уперше в історії Росії воювали у складі єдиної армії. Натомість, друга відверто протиставила цю дискриміновану групу населення державі, що вимагала від своїх підданих беззаперечної відданості й готовності загинути за її інтереси. Порушені Шолом-Алейхемом питання громадянського обов’язку, любові до батьківщини та взаємин євреїв Межі осілості з їхніми християнськими сусідами й співвітчизниками буде розглянуто через призму оригінального гумору письменника.

 

Джерело:Українська асоціяція юдаїки

nike air max 1 pink