Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Виставка «ШЛЯХ ДО МРІЇ: внесок вихідців з України у створення Держави Ізраїль»

Друзі! Посольство Держави Ізраїль в Україні та Інститут Юдаїки запрошують відвідати унікальну виставку, присвячену видатним постатям в Історії Ізраїлю, життєвий та творчий шлях яких нерозривно поєднаний з Україною. З України походить блискуча плеяда філософів, митців, релігійних і політичних діячів, які відіграли кардинальну роль у духовному відродженні єврейського народу, у формуванні політичної доктрини, що була покладена в основу побудови Держави Ізраїль.

Dear Friends! The Embassy of the State of Israel to Ukraine and the Judaica Institute are happy to invite you to visit a unique exhibition dedicated to prominent figures in the history of Israel, whose lives were inextricably linked with Ukraine. From Ukraine comes a brilliant galaxy of philosophers, artists, religious and political leaders who have played a pivotal role in spiritual revival of the Jewish people and shaping the political doctrine that became the basis for building the State of Israel

Виставка складається з 54 плакатів оригінального дизайну. Плакати присвячені вихідцям з України, які в різні часи, починаючи з 1880-х до 1948р., брали активну участь у створенні держави Ізраїль.
Особливу увагу на виставці приділяється Голді Меїр - уродженці Києва, а також Зеєву Жаботинському, Йосипу Трумпельдор та ін.
Багато з матеріалів публікуються вперше.
Виставка виконана на замовлення Посольства Ізраїлю в Україні.
Керівник проекту, директор Інституту юдаїки Юлія Смілянська, дизайнер - Олена Заславська

Відкриття виставки  «ШЛЯХ ДО МРІЇ: внесок вихідців з України у створення Держави Ізраїль», відбудеться у  Музеї історії Києва 

9 вересня 2014 року о 18:00
Вхід вільний

 

Air Max 90 Hypfuse