У неділю о 17:00 відбудеться онлайн-лекція Зеєва Ханіна

29 березня в межах міжнародної конференції “Сіонізм.Алеф-Бет” Зеєв Ханін прочитає лекцію “Електорально-політична поведінка євреїв колишнього СРСР в Ізраїлі та країнах діаспори”.

Підсумком трьох десятиліть, що минули з моменту “скасування” державного антисемітизму в пізньому СРСР і початку масової єврейської еміграції в Ізраїль та інші країни Заходу, стало достатньо широке представництво “російськомовних” євреїв не тільки в традиційних для них сферах професійної і культурної діяльності. Але і громадських, управлінських, ділових і, не в останню чергу, політичних колах країн їх перебування. Найчастіше, в якості успішних індивідів, але нерідко – і як представників єврейських або «російсько-єврейських» спільнот цих держав. Даний феномен знаходить своє втілення і в поведінці даних груп під час виборів – власне цьому і присвячена лекція.

Проф. Зеев Ханін. Відділ політичних наук Університету ім. Бар-Ілана та Магістерська програма з юдаїки Університету Аріель, Ізраїль. Голова академічної ради (Academic Chairman) Інституту Євро-Азіатських єврейських досліджень в Герцлії.

Долучитися до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/5279706500

Ідентифікатор конференції: 527 970 6500

Джерело: СФУ

Air Force 1