Йосифе Самуїловичу, ми – з Вами! – керівники та співробітники Вааду України

Дирекція програм Асоціації єврейських організацій та общин (Вааду) України, співробітники Вааду України, Конґресу національних громад України (КНГУ), Сіоністської федерації України (СФУ), Чернівецького музею історії та культури євреїв Буковини, освітних програм Вааду висловлюють беззастережну підтримку виконавчому співпрезиденту Вааду України та виконавчому віцепрезиденту КНГУ Йосифу Зісельсу.

Вкрай тенденційний і багато в чому просто брехливий матеріал «Гроші на пам’ять», опублікований на порталі LIGA.net, являє собою ні що інше, як звичайний, до того ж не дуже професійний, наклеп. Реакція на нього ще раз продемонструвала, «хто є хто» в єврейській громаді України і в українському суспільстві в цілому – залежно від поглядів на ті чи інші проблеми історичної пам’яті та майбутньої долі України.

Не вперше за останні тридцять п’ять років, не кажучи вже про 20 дисидентських років, Йосиф Зісельс піддається нападкам моральних і політичних банкрутів. Це не допомагало їм у минулому, не допоможе і цього разу.

Йосиф Зісельс не випадково входить до числа моральних авторитетів сучасної України. Спроба його дискредитації обернулася активною громадянською підтримкою як особисто Йосифа, так і обстоюваних ним позицій.

Численні пости у cоцмережах і листи солідарності – переконливе тому підтвердження.

Йосифе Самуїловичу, ми – з Вами!