Йосиф Зісельс отримав премію ім. Станіслава Вінценза за гуманістичне служіння

Громадський діяч, дисидент, виконавчий спів-президент Вааду України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, ініціатор та керівник програми "Відновлення під час війни" Йосиф Зісельс  отримав премію імені Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».
 

Ваад України рішуче засуджує дії терористичної організації ХАМАС, яка розв’язала справжню війну проти Ізраїлю

Офіційна заява Вааду України

В одне з найвеселіших єврейських свят – Сімхат-Тора – Ізраїль зазнав безпрецедентної за масштабами атаки з сектора Газа. Сотні терористів ХАМАСу вторглися на територію єврейської держави із суші, моря та повітря. На даний момент 350 ізраїльтян загинули, понад півтори тисячі поранено – багато хто перебуває в критичному стані, десятки людей взято в заручники і вивезено до Гази. У деяких населених пунктах тривають бої з терористами, що проникли туди.

 

Програма «Відновлення під час війни»: презентація для партнерів

Програма «Відновлення під час війни» – це програма для українських жінок та їх дітей, які особливо постраждали під час російської агресії та потребують психологічної реабілітації.

 

Йосиф Зісельс презентував Програму «Відновлення під час війни» на конференції «Українська сім’я в міжкультурних та трансдисциплінарних вимірах сучасності»

Програма «Відновлення під час війни» отримала подяку Нацгвардії України

Почесна і заслужена відзнака! 29 березня 2024 року Програма «Відновлення під час війни» отримала подяку керівництва Збройних Сил України – Національної гвардії України. Подяку від імені Програми отримав її засновник, співпрезидент Вааду України Йосиф Зісельс.

 

Для психологів Програми «Відновлення під час війни» прочитала лекцію провідна українська психологиня Злата Зимовець

Основний напрям Програми «Відновлення під час війни», заснованої Ваадом України, – комплексна, глибока психологічна реабілітація родин, які особливо постраждали під час війни, а також військовослужбовців. Робота з ними – це велика відповідальність. Адже наша Програма спільно з Національною Гвардією України займається відновленням не просто військових, які брали участь у бойових діях, а військових після поранень та баротравм (контузій).

Заява Конгресу національних громад України з приводу рішення Міжнародного Суду ООН щодо позову України до Росії

31 січня Міжнародний суд ООН виніс рішення щодо позову України проти Російської Федерації:
https://www.icj-cij.org/sites/default/files/case-related/166/166-20240131-jud-01-00-en.pdf.

 

В‘ячеслав Ліхачов: рівень антисемітизму в Україні нижчий, ніж будь-коли в найближчій ретроспективі

«За всіма основними параметрами, які можна виміряти, рівень антисемітизму в Україні в останні роки зменшується і зменшується до показників історичного мінімуму – він нижчий, ніж будь-коли в найближчій ретроспективі», – сказав історик, громадський діяч, політолог, керівник Групи моніторингу прав національних меншин В‘ячеслав Ліхачов під час ефіру «Антисемітизм в Україні і світі: підсумки 2023 року» на ютуб-каналі Студії «Діє-Слово».

 

Найавторитетніший ізраїльський сайт «Деталі» запустив україномовну версію

«Деталі» – найавторитетніше ізраїльське ЗМІ, яке виходить російською мовою, повідомило про запуск версії українською мовою. Це перше та єдине ЗМІ в Ізраїлі, в якому створено україномовну версію. В ній щодня публікуються обрані матеріали видання, які можуть бути цікавими в Україні та за її межами.

 

Програма «Відновлення під час війни» провела чотириденний вебінар для методистів

Програма Вааду України «Відновлення під час війни» триває й продовжує свою роботу у 2024 році. Перед початком нових проєктів оргкомітет Програми на чолі з її керівником, співпрезидентом Вааду України Йосифом Зісельсом провів вебінар для методистів та психологів «Особливості психологічної реабілітації для осіб, що зазнали травматичного воєнного впливу».

 

 

Ваад України глибоко сумує про смерть екс-голови Запорізької єврейської громади «Яхад» Бориса Естеркіна

Ваад України глибоко сумує про смерть екс-голови Запорізької єврейської громади «Яхад», 
члена координаційної ради Вааду України,
журналіста і ведучого, знавця ідишу
 
Бориса Львовича Естеркіна.

Програма «Відновлення під час війни»: результати роботи у 2022-2023 роках

Програма «Відновлення під час війни» та її організатор Асоціація єврейських організацій та общин (Ваад) України підбили підсумки роботи за основними проєктами та допоміжними спецпроєктами станом на 31 грудня 2023 року.

Ваад України вітає з Різдвом усіх, хто відзначає це свято!

Від імені Вааду України вітаємо наших друзів та партнерів з Різдвом! «Зі світлим святом усіх, для кого це важливо та приємно!», - сказав виконавчий співпрезидент Вааду України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, засновник та керівник програми "Відновлення під час війни", громадський діяч, дисидент Йосиф Зісельс.

Єврейський наратив у історії Буковини: від нерозуміння до свідомого ігнорування

У Чернівецькому музеї історії та культури євреїв Буковини відбулася музейна дискусія на тему «Єврейський наратив у історії Буковини: від нерозуміння до свідомого ігнорування».

The letter of condolenes regarding the recent Hamas attacks on the people of Israel

The letter of condolenes regarding the recent Hamas attacks on the people of Israel

 

Mr. Ronald S. Lauder
President of the World Jewish Congress
Members of the Board of the World Jewish Congress

 

Йосиф Зісельс візьме участь у Форумі Via Carpatia 2023

Співпрезидент Вааду України, громадський діяч, дисидент, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс візьме участь у Форумі Via Carpatia 2023 «Майбутнє традиції: українське у глобальному світі», що відбудеться в Івано-Франківську.

 

Йосиф Зісельс виступив на конференції The Platform for Ukraine, присвяченій реабілітації травм війни

Співголова Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України і керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс виступив на міжнародній конференції The Platform for Ukraine, що відбулася 19-20 вересня 2023 року у Львові.

 

Йосиф Зісельс: відчуття Свободи – це надбання громадянського суспільства, яке є ядром новітньої української нації

«Головне завдання Програми «Відновлення під час війни» – зменшення ризиків утворення ПТСР у родин, які особливо постраждали під час війни», – Йосиф Зісельс в ефірі EspresoTv


Співзасновник Вааду України, керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс в ефірі EspresoTV розповів про психологічну реабілітацію родин, яку організовує Ваад України, починаючи з травня 2022 року.

Світовий єврейський конгрес та Ваад України надали необхідні медикаменти понад 20 єврейським громадам України

Світова єврейська спільнота продовжує підтримувати українських євреїв у цей непростий час і постійно допомагає місцевим громадам в їх нагальних потребах. Одна з таких – медикаменти. Нещодавно Всесвітній єврейський конгрес передав, а Ваад України розподілив велику партію ліків. У переліку – серцеві, протиастматичні, неврологічні, урологічні, кровотворні препарати, ліки для онкохворих та діабетиків. Загалом 82 позиції на загальну суму понад 90 тисяч євро.

 

Страницы

Subscribe to Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад) RSS