Йосиф Зісельс отримав премію ім. Станіслава Вінценза за гуманістичне служіння

Громадський діяч, дисидент, виконавчий спів-президент Вааду України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, ініціатор та керівник програми "Відновлення під час війни" Йосиф Зісельс  отримав премію імені Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».
 

Ваад України рішуче засуджує дії терористичної організації ХАМАС, яка розв’язала справжню війну проти Ізраїлю

Офіційна заява Вааду України

В одне з найвеселіших єврейських свят – Сімхат-Тора – Ізраїль зазнав безпрецедентної за масштабами атаки з сектора Газа. Сотні терористів ХАМАСу вторглися на територію єврейської держави із суші, моря та повітря. На даний момент 350 ізраїльтян загинули, понад півтори тисячі поранено – багато хто перебуває в критичному стані, десятки людей взято в заручники і вивезено до Гази. У деяких населених пунктах тривають бої з терористами, що проникли туди.

 

Адвокатський офіс Алекса Зернопільського надає правову підтримку з імміграційних, сімейних та комерційних питань

Програма «Відновлення під час війни»: проміжний звіт основних та допоміжних спецпроєктів станом на 31 липня 2023 року

Програма «Відновлення під час війни» – це велика програма психологічної реабілітації для українських громадян (жінки, діти, військовослужбовці), які  пережили бойові дії, окупацію, масовані обстріли, евакуацію, втрату житла і найстрашніше – втратили своїх близьких внаслідок війни.

Програма складається з основних незалежних тритижневих проєктів у безпечних та красивих місцях Західної України, та допоміжних спецпроєктів.

 

Програма «Відновлення під час війни»: презентація для партнерів

Програма «Відновлення під час війни» – це програма для українських жінок та їх дітей, які особливо постраждали під час російської агресії та потребують психологічної реабілітації.

 

Єврейський наратив у історії Буковини: від нерозуміння до свідомого ігнорування

У Чернівецькому музеї історії та культури євреїв Буковини відбулася музейна дискусія на тему «Єврейський наратив у історії Буковини: від нерозуміння до свідомого ігнорування».

The letter of condolenes regarding the recent Hamas attacks on the people of Israel

The letter of condolenes regarding the recent Hamas attacks on the people of Israel

 

Mr. Ronald S. Lauder
President of the World Jewish Congress
Members of the Board of the World Jewish Congress

 

Йосиф Зісельс візьме участь у Форумі Via Carpatia 2023

Співпрезидент Вааду України, громадський діяч, дисидент, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс візьме участь у Форумі Via Carpatia 2023 «Майбутнє традиції: українське у глобальному світі», що відбудеться в Івано-Франківську.

 

Йосиф Зісельс виступив на конференції The Platform for Ukraine, присвяченій реабілітації травм війни

Співголова Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України і керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс виступив на міжнародній конференції The Platform for Ukraine, що відбулася 19-20 вересня 2023 року у Львові.

 

Йосиф Зісельс: відчуття Свободи – це надбання громадянського суспільства, яке є ядром новітньої української нації

«Головне завдання Програми «Відновлення під час війни» – зменшення ризиків утворення ПТСР у родин, які особливо постраждали під час війни», – Йосиф Зісельс в ефірі EspresoTv


Співзасновник Вааду України, керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс в ефірі EspresoTV розповів про психологічну реабілітацію родин, яку організовує Ваад України, починаючи з травня 2022 року.

Світовий єврейський конгрес та Ваад України надали необхідні медикаменти понад 20 єврейським громадам України

Світова єврейська спільнота продовжує підтримувати українських євреїв у цей непростий час і постійно допомагає місцевим громадам в їх нагальних потребах. Одна з таких – медикаменти. Нещодавно Всесвітній єврейський конгрес передав, а Ваад України розподілив велику партію ліків. У переліку – серцеві, протиастматичні, неврологічні, урологічні, кровотворні препарати, ліки для онкохворих та діабетиків. Загалом 82 позиції на загальну суму понад 90 тисяч євро.

 

Ваад України передав херсонській громаді 6000 літрів питної води

Після руйнування Каховської ГЕС Херсонщина опинилася в епіцентрі екологічного лиха та затоплення. Ваад України ніколи не залишається осторонь таких подій і завжди один з перших надає допомогу своїм громадам. Цього разу за дорученням співпрезидента організації Йосифа Зісельса херсонцям передано 1200 п'ятилітрових пляшок питної води, загальний об'єм – 6 тисяч літрів.

 

Програма «Відновлення під час війни» разом з Нацгвардією реалізує проєкт сімейної реабілітації військових

«Історія українських Праведників – це невіддільна частина історії Голокосту, і розповідати її потрібно саме зараз, у час війни», – Йосиф Зісельс

14 травня, у День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, співпрезидент Асоціації єврейських громадських організацій та общин України Йосиф Зісельс та віце-президент Вааду України, керівник Центру єврейської історії і культури Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України Анатолій Подольський взяли участь у програмі на Радіо Культура, присвяченій Праведникам народів світу з України.

 

31 зміна Програми «Відновлення під час війни»: огляд роботи

Відбулася 31 зміна Програми «Відновлення під час війни» за підтримки Razom for Ukraine (Нью-Джерсі).  У ній взяли участь 14 сімей, що особливо постраждали під час війни. Загалом це 33 учасники або 16 жінок і 17 дітей. ​ 

Виконавчий співпрезидент Вааду України Йосиф Зісельс привітав усіх євреїв зі святом Песах

З нагоди одного з найголовніших свят єврейського календаря, яке розпочинається 15 нісана (5 квітня) ввечері, Йосиф Зісельс сказав:

«У ці дні ми згадуємо не лише про визволення нашого народу з єгипетського рабства понад 3300 років тому. Вихід фактично став днем народження єврейського народу, вихідним пунктом його історії.

Керівник Програми «Відновлення під час війни» Йосиф Зісельс взяв участь у міжнародній конференції з питань Інтеграційної реабілітації

Міжнародна конференція «Інтеграційна реабілітація постраждалих осіб в умовах війни» відбулася 28 березня в Офісі Уповноваженого України з прав людини. Її мета – обʼєднання міжнародних практик заради створення єдиного механізму реабілітації та соціалізації постраждалих від війни в Україні.  

 

 

32 зміна Програми «Відновлення під час війни»: огляд роботи

У рамках Програми «Відновлення під час війни» проходить 32 зміна психологічної реабілітації родин, що особливо постраждали під час війни.

 

Страницы

Subscribe to Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад) RSS