Еврейское образование

Виставка «Держава Ізраїль – українське коріння» була представлена в Умані та Жашкові

Виставка «Держава Ізраїль – українське коріння» продовжує відкривати для її відвідувачів щось нове про вклад вихідців з Українських земель в створення та розвиток Держави Ізраїль.

Лекцией Бориса Хаймовича открыла учебный год Сертификатная программа по иудаике

Начиная с прошлого, 2020/21 учебного года, программа была кардинально перестроена. Все занятия переместились в режим онлайн. Поначалу это была вынужденная мера, но потом оказалось, что удаленный режим позволил привлечь на программу настоящую, серьезную целевую аудиторию – слушателей из самых разных уголков Украины.

Сертифікатна програма з юдаїки чекає на курс Бориса Хаймовича

В першому семестрі Міждисциплінарної сертифікатної програми з юдаїки запланований курс доктора мистецтвознавства Єврейського університету в Єрусалимі, фахівця з єврейського традиційного мистецтва Бориса Хаймовича.

Сертифікатна програма з юдаїки оголошує набір на відкритий курс «Ідиш для початківців»

Заняття на курсі «Ідиш для початківців» безкоштовні. Після закінчення курсу випускники отримують сертифікат з відповідною кількістю годин та кредитів.

Грантова програма “Юдаїка” НаУКМА провела День відкритих дверей на 10 набір

Майже 10 років програма готує магістрів з юдаїки. Її мета – на високому професійному і сучасному рівні готувати фахівців з єврейської історії та культури.

Сертифікатна програма з юдаїки починає набір на перший курс

Впродовж двох років студенти отримують базову академічну підготовку в сфері єврейської історії та культури, слухають фахові курси з єврейських студій, зокрема з мов – іврит та їдиш.

Вышел в свет учебник по ивриту для 3 класса

В рамках реформы средней школы, проводимой Министерством образования Украины, в августе 2020 года в Черновцах, в издательстве «Букрек» вышел учебник для третьего класса по языку иврит.

Ольга Яковлева – издать книгу, по которой детям будет интересно учиться – задача непростая

В рамках реформы средней школы, проводимой Министерством образования Украины, в августе 2020 года в Черновцах, в издательстве «Букрек» вышел учебник для третьего класса по языку иврит.

Таврійський університет запрошує на бакалаврат з івриту

Ви абітурієнт, який досі перебуває в пошуках себе і своєї професії, давним-давно цікавитесь івритом і мрієте стати першокласним перекладачем з безліччю можливостей? 5 серпня в середу о 19:00 відвідайте он-лайн зустріч «Чи можливо здобути бакалаврат з івриту в Україні?». Не проґавте свій шанс!

Катерина Малахова – Робота з єврейською спадщиною потребує сміливості і наполегливості

Робота з єврейською спадщиною єврейської історії України потребує не лише професійної підготовки, не лише певного хисту, а й сміливості і наполегливості порушувати теми, що до цього не досліджувалися. 

Ніхто крім НаУКМА не дає диплом із спеціалізацією «Юдаїка» – Йосиф Зісельс

Диплом державного зразка за спеціальністю «Історія і археологія» та спеціалізацією «Юдаїка» магістерського рівня є тільки у Києво-Могилянській Академії. Ніде в іншому місті в Україні, і навіть за межами України у Східній Європі немає такого, щоб в дипломі була написана спеціалізація «Юдаїка». 

Сергій Гірік – Необхідної кількості фахівців з юдаїки в Україні немає і ще довго не буде

Великі колекції матеріалів з юдаїки зберігаються в центральних та регіональних архівах, в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Це великий фонд, який входить до трьох найбільших колекцій з юдаїки у світі, поряд з колекцією Національної бібліотеки Ізраїлю. Для того, щоб це опрацьовувати і впроваджувати в науковий обіг, необхідна та кількість фахівців з юдаїки, яких на цей момент в Україні немає і ще довго не буде, навіть якщо існуватиме більше як одна навчальна програма. 

Наталія Шліхта – Про те, що означає бути Могилянцем, можна сьогодні написати книжку

Дух Могилянки – всі речі, пов'язані зі свободою думки, висловленням, дискусіями, взаємоповагою і т. д. Про те, що означає бути Могилянцем, можна сьогодні написати книжку.

Щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост» пройде у Києві

До участі запрошені провідні науковці та офіційні особи. 

Борис Штивельман. Я позволю себе утверждать, что вопрос о выборе школы важнее, чем вопрос о больничной кассе или о выборе банка

Есть разные учителя, разные школы. Но, принципиально, система школьного образования настроена на одобрение и ободрение ребенка. И это поначалу даже воспринимается приезжими как род социальной  патологии. 

 
 

«Выбирая школу, выбираешь судьбу» – встреча с Борисом Штивельманом – человеком, который знает о неформальном образовании в Израиле все, состоится в Киеве

Организаторы Лицея в течение многих лет занимались разработкой методов преподавания естественнонаучных и гуманитарных дисциплин детям и молодежи.

Семинар повышения квалификации учителей музыки еврейских школ и детских садов состоялся в Киеве

Целью семинара стало повышение квалификации специалистов в области еврейского традиционного музыкального искусства и культуры.

В последний день июня состоялось открытие лагеря «Шорашим» - Корни и будущее евреев диаспоры»

Спасти мир за 10 дней. Такая задача была поставлена перед участниками еврейского образовательного лагеря «Шорашим – Корни и будущее евреев диаспоры», который проводит Центр еврейского образования Украины при поддержке Ассоциации еврейских организаций и общин (Ваад) Украины. 

Международный семинар повышения квалификации педагогов и ведущих неформального еврейского образования в диаспоре прошел в Израиле

Впервые в Израиле с 27 марта по 2 апреля 2019 года проходит международный семинар повышения квалификации педагогов и ведущих неформального еврейского образования. 

Известная израильская активистка Рина Барбут прочтет онлайн лекцию «Значение нетворкинга в современной карьере». Открыта регистрация

Лекции Рины Барбут пользуются большой популярностью во многих странах мира, Они направлены на знакомство и объединение молодых профессионалов с еврейскими корнями из разных стран, на помощь в их профессиональным росте, используя понимания того, как работают суперсовременные бизнес-технологии.

Страницы

Subscribe to RSS - Еврейское образование