Интервью, выступления

Польща добре пам’ятає, що таке агресивна Росія – Йосиф Зісельс

«Я вклоняюсь перед Польщею, бо вона разом з нами з першого дня російсько-української війни. Республіка Польща на відміну від західних країн добре пам’ятає, що таке совєтська влада, комунізм і що таке агресивна Росія. Не було совєтської окупації західних країн, а поляки добре це знають, бо вони найбільше постраждали не тільки від нацистської Німеччини, а й від Радянського Союзу», - сказав Йосиф Зісельс.

Я не знаю, хто ці люди за етнічним походженням, але вони поступили по християнські – Йосиф Зісельс в студії Україна 24 Львів

«Зараз ми знову у війні. І те, що про Праведників зараз згадують, про них написані книжки – це дуже важливо. Треба розуміти, що є людське, а є нелюдське. І десятиріччями будуть пам’ятати тих, хто рятував людей в ті страшні часи»....

Неужели мы будем опровергать каждый вымысел российской пропаганды – Йосиф Зисельс в студии Дмитрия Киселева

Но неужели мы будем опровергать каждый вымысел российской пропаганды? У нас времени на это не хватит. Мне это не очень интересно – каждый раз говорить, что нет, мы не такие. Оправдываться. Говорить, что в Украине очень низкий уровень антисемитизма. Уже весь мир это знает. Нам удалось убедить даже Всемирный еврейский конгресс – очень консервативную организацию, в которой я уже 30 лет занимаюсь этой работой: доказыванием, что Украина – не антисемитская страна. Теперь россию убеждать в этом? Это абсурд.

россию нужно разгромить полностью – как в свое время Японию и Германию – Йосиф Зисельс

Я не могу сказать, что Украина сегодня объединена в “национальном консенсусе” на 75-80 процентов, как это происходит в Израиле. Но война, которая резко расширилась 24 февраля, показала, что в Украине, судя по социологическим данным, 57 процентов опрошенных готовы противостоять агрессии россии, и 37 процентов готовы это делать с оружием в руках. Это очень высокий процент. Сегодня, при либеральных и пацифистских настроениях во всем мире, вряд ли в европейских странах мы бы насчитали 37 процентов граждан, которые тут же были бы готовы стать на защиту своей страны с оружием в руках.

Виконком Світового єврейського конгресу ще остаточно не визначився з позицією щодо України

Резолюція так і не була прийнята. Жодна. Я розглядаю це як оптиміст: Світовий єврейський конгрес – дуже консервативна організація – не зміг прийняти резолюцію не на користь України. Для мене це вже означає певний прогрес, хоч і виглядає сумно. 

Ми живемо вже вісім років у Третій світовій війні – Йосиф Зісельс. Виступ на Виконкомі СЄК

9 травня 2022 року співпрезидент Вааду України, віце президент Світового єврейського конгресу Йосиф Зісельс прийняв участь в засіданні Виконкому Світового єврейського конгресу через ZOOM-конференцію.
Очікувалось, що Виконком Конгресу прийме резолюцію щодо війни в Україні. Редакція сайту Вааду України приводить повний текст виступу Йосифа ЗІсельса на засіданні Виконкому Світового єврейського конгресу.

Я не хотів би зараз виділяти єврейський аспект війни – Йосиф Зісельс

«...Чому ми тоді дивуємось тому, що вони обстрілюють єврейські об’єкти? Вони й інші обстрілюють. Вони розбомбили музей Сковороди, розбили пам’ятник Сагайдачному. Їх не цікавить світова культура. Вони демонструють, що в них нема нічого спільного з демократичним цивілізованим світом», – зауважив пан Йосиф.

Тенденція перейменування потребує більш ретельного розгляду – Йосиф Зісельс

«...росія відвернулась від цивілізованого світу і не хоче мати з ним нічого спільного. Для неї не існує законів, правил, поваги до раритетів культури або науки. Росія нехтує всім, не тільки українським.
Це не тільки путін. На жаль, більшість росіян підпорядковуються саме такому вибору – євразійському вибору,  або татаро-монгольському вибору. Це варварськи вибір. І вони йому слідують», – зауважив Йосиф ЗІсельс.

росія обрала партнерами палестинських терористів – Йосиф Зісельс

5 травня 2022 року співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс відповів на запитання ведучого передачі "Свобода РАНОК".

Россия идет по пути Сталина – Иосиф Зисельс

4 мая по приглашению журналиста Евгения Киселева сопрезидент Ваада Украины Иосиф Зисельс выступил в студии т/канала "Украина 24". На повестке дня – «еврейский вопрос»: скандальные высказывания главы МИД россии С. Лаврова об антисемитизме евреев и якобы еврейских корнях Гитлера.

Ізраїль ніяк не стає на той бік, який хотіла би росія – Йосиф Зісельс

Мова йшла про заяву Лаврова щодо антисемітизму євреїв та «єврейської крові» Гітлера, а також про реакцію Ізраїлю на ці заяви. 

Багато з того, що в цій війні здається випадковим, є насправді запланованим – Йосиф Зісельс на Прямом

3 березня 2022 року співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс відповів на запитання ведучих Прямого каналу.

Йосиф Зісельс. Україна: проміжні результати двох місяців нового етапу війни – запис зустрічі

28 квітня 2022 року своїми роздумами та висновками по результатам двох місяців нового етапу війни проділився дисидент, правозахисник. співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс.

Тепер ми бачимо, хто справжній нацист – Йосиф Зісельс для «POLITYKA”

Західні країни орієнтуються на те, що говорить наш президент, і не знають, що немає жодного зв’язку між тим, що говорить президент, і тим, що відчувають люди та якими є настрої у громадянському суспільстві.

Перемога над ворогом не має перетворити Україну на подібну до росії державу – Йосиф Зісельс

Війна не лише оголює непомічені або навмисне приховані сфери буття, а й трансформує нашу свідомість. До обстрілів, окупації, евакуації, підвалів як у сенсі рятівних бомбосховищ, так і у сенсі катівень – ми були іншими українцями. Українцями, які знаходили час для чвар і навіяних баталій, а тепер «прильоти» змінили нас. Наші буденні пріоритети інші. Наші реакції, внутрішні рефлексії та ставлення до базових цінностей, зазнають змін, навіть якщо ми не усвідомили їх і не проговорили. Спільним знаменником цих змін є наша здатність до виживання як політичної нації.

Сказати «евакуюйтеся», особливо тим, хто проживає в селі – це нічого не сказати – Йосиф Зісельс

Сказати «евакуюйтеся», особливо тим, хто проживає в селі – це нічого не сказати. В них господарство, домашні тварини, інші проблеми. Надайте їм транспорт, надішліть їм допомогу, завантажте їх у транспорт – це означає турбота про цивільне населення», – зауважив Йосиф Зісельс.

Російську армію надихає безкарність – вони не вірять, що їм прийдеться відповідати – Йосиф Зісельс

«росія провокує Захід на конфлікт: "А покажіть, а що ви нам зробите?"  На конфлікт глобальний. Можливо, навіть ядерний.... Безкарність надихає. І армію , і путіна, і виконавців російських  – всіх надихає безкарність. Вони не вірять, що їм прийдеться відповідати за це», – зауважив Йосиф Зісельс.

Захід боїться перемоги України – не знає, що буде робити з уламками імперії з ядерною зброєю – Йосиф Зісельс

31 березня 2022 року в Студії “ДІє-Слово” відбулась зустріч з співпрезидентом Ваадом України паном Йосифом Зісельсом. Впродовж більш, ніж двохгодинного етеру пан Йосиф відповідав на запитання ведучих та гостей студії.

Як об’єднуватися з тими, кому байдуже, що буде з Україною? – Йосиф Зісельс

Невелика кількість росіян трохи вже протверезіла. А більшість все одно вважає, що їх всі повинні боятися, а Путін правильно робить, що лякає, що наступає, що захоплює. Крим, як вони вважають, теж їхній, як і все інше, що вони втратили у 1991 році. Тому ця війна – екзестенціальна.  Для нас вона назавжди. Поки існує Росія  у тому вигляді, в якому вона є зараз – війна буде йти. А потім, коли розвалиться Росія, це буде вже інша війна.

Влада намагається знищити свободи в вищих учбових закладах – Йосиф Зісельс про вибори ректора НАУКМА

Влада хоче отримати контроль над вишами для того, щоб на наступних виборах мати можливість контролювати активну молодь.  Тому відбуваються рейдерські атаки на виші, які влада вважає найбільш вільними у своїх поглядах. 
Сьогодні це відбувається в Києво-Могилянській академії.

Страницы

Subscribe to RSS - Интервью, выступления